نسخه آزمایشی

 

توان فنی ایران تحریم های صنعت هوایی را کمرنگ کرده است

ادمین ۲۳ تیر ۱۳۹۸ اخبار ویژه 01

اقتصاد و بازار

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بخش مهمی از تاب آوری ها و مقاومت های صورت گرفته در گرو توان علمی، آموزشی و فنی بوده که توانسته تحریم ها را کمرنگ و قدرت ادامه مسیر را برای صنعت هوایی فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری «علی عابدزاده» در مراسم تقدیر از برترین‌های صنعت هوایی، گفت: شما تجربه‌های فعال صنعت حمل و نقل هوایی هستید و پروازها از چند دهه گذشته تاکنون و از اکنون به بعد با آموزه‌ها و تأیید و اراده قانونمداری به حمل و نقل این کشور هم در سطوح داخلی و هم بین المللی انجام شده و می‌شود.

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به استناد توان و تجربه‌های شما قول میزبانی مردم را می‌دهد. هر کدام از شما را یک قاضی مجرب به شمار می‌آورد و همواره ایمنی و سطح رعایت مقررات و امتیازاتی را که در مجامع بین المللی کسب می‌کند را مرهون توان متخصصان سازمان هواپیمایی کشور و صنعت هوایی کشور می‌داند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه آموزش‌ها و منابع انسانی متخصص با فکر و اندیشه و تلاش این نیروها معنا می‌یابد، گفت: توان و تجربه شما متن شعار توسعه‌ای سازمان هواپیمایی کشور بوده و خواهد بود. ایمنی را به عنوان الزامی قطعی در نظر می‌گیریم و فرایندی که تعریف می‌کنیم باید رو به جلو و چشم اندازی قابل قبول برای ورود به رقابت‌ها باشد.

عابدزاده تصریح کرد: کمتر کسی می‌داند که بخش مهمی از تاب آوریها و مقاومت‌های صورت گرفته در گرو توان علمی، آموزشی و فنی بوده که توانسته تحریم‌ها را کم رنگ و قدرت ادامه مسیر برای صنعت را فراهم آورد و برای ما امری است مسلم که با داشتن چنین پتانسیل‌های ارزنده چرخ صنعت مسیر توسعه را طی می‌کند.

مقارن با تولد امام رضا (ع) از تعدادی از برترینهای صنعت حمل و نقل هوایی کشور در حوزه‌های پزشکی هوایی، خلبانی (TRE)، مراقبت پرواز، فنی و مهندسی، دیسپچر و ریترهای زبان هوانوردی تقدیر شد.

پست های مرتبط

نظرات