نسخه آزمایشی

 

سفر هیات تجاری-بازاریابی مصالح ساختمانی ایرانی به عمان

ادمین 1 ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ رویداد 01

 در خلال پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان عمان، هیات تجاری-بازاریابی ایران با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران به مسقط سفر کرد.

عباس عبدالخانی، رایزن بازرگانی ایران در عمان، گفت: این هیات متشکل از ۱۸ فعال تجاری در زمینه‌های مختلف مصالح ساختمانی و زیربنایی به مدت چهار روز ار عمان بازدید خواهند کرد.

وی افزود: طی این سفر، هیات مذکور ضمن بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان عمان، با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط، اتاق بازرگانی عمان، مسئولین مناطق آزاد صحار و دقم و نیز سازمان جذب سرمایه گذاری و توسعه صادرات(اثراء) و همچنین بانک صحار نشست‌های تخصصی جداگانه ای خواهند داشت. بازدید از چند شوروم مصالح ساختمانی ایرانی نیز از برنامه های سفر هیات یاد شده می باشد.

عبدالخانی هدف اصلی این سفر را که آشنایی با فضای کسب و کار تجاری کشور عمان عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از ظرفیت های صادراتی کشورمان به عمان، مصالح ساختمانی است که با بررسی شرایط حضور در بازار عمان و کشورهای پیرامونی می‌توان از این ظرفیت صادراتی به بهترین نحو استفاده کرد.

رایزن بازرگانی ایران در عمان، ثبات و امنیت و قانونمند بودن این کشور و همجواری با یمن و نزدیکی به بازارهای شرق آفریقا را از مزیت‌های بازار این کشور قلمداد کرد و گفت: در سال جاری سه شوروم مصالح ساختمانی توسط فعالان تجاری ایرانی در مسقط گشایش یافته است.

 

 

پست های مرتبط

نظرات